Pivovar Ogar

Velkoobchod Prohlídka

Rekonstrukcí zchátralého kina v Kunčicích pod Ondřejníkem v roce 2016 se začala psát historie našeho řemeslného pivovaru Ogar (původně Kunčický pivovar) a pivovarské hospůdky. To, co začalo rozmarem z dlouhé chvíle a touhou po poznání nového, se během let stalo úžasným místem naplněným dobrou náladou profesionálů. Díky jejich precizní práci a řemeslnému přístupu nabízí Ogar po pěti letech fungování pivka oceňovaná nejen pivními znalci, ale také hosty vyhlášených restaurací a zákazníky největších českých supermarketových řetězců.

Správný výběr přísad do našeho pivka je základ. Špičkové ingredience by ale nebyly k ničemu bez špičkových technologií a postupů, které dělají kvalitní pivo pivem. Proto naše pivka připravujeme v moderní nerezové rmutovystírací kádi, mladinové pánvi, zcezovací kádi a odstředivé kádi. Vše o objemu 10 hektolitrů.

Abychom naše pivo udrželi v co nejlepší formě, než se dostane k hospodskému a našim zákazníkům, pořídili jsme novou CIP stanici a myčku sudů s propařováním. Také jsme v nedávné době provedli generální opravu všech ležáckých tanků a pivních cest. Díky tomu si naši zákazníci pochutnají na pivu stejně, jako my přímo v pivovaru.

Technické údaje pivovaru Ogar

Varna10 hl
Výstav (2021)2000 hl
Kapacita zrání360 hl
Uvařeno druhů piva (údaj k 30. 11. 2023)77

B2B Spolupráce

Našim odběratelům a jejich klientům se kromě poctivého piva snažíme nabídnout kvalitní zázemí pro prodej. Základní nabídkou je samozřejmě pivo s pravidelnými závozy. Nabízíme čtyři základní piva (jedenáctka, dvanáctka, IPA, medový speciál), vedle toho pak celou řadou sezónních speciálů. Naše piva nabízíme v objemech 1 l plast, 0,75 l sklo a 0,5 sklo, sud 15 litrů, 20 litrů a 50 litrů. Přehled najdete zde.

Pro podporu prodeje nabízíme našim velkoobchodním i maloobchodním odběratelům (supermarketové řetězce, pivotéky, obchodníci) označené lednice nezbytné pro prodej našich nepasterovaných piv a tiskoviny včetně sezónních nabídek. Pro restaurace a hospody včetně rotujících píp nabízíme kromě závozu sklenice a tiskoviny na podporu prodeje – pivní tácky, označení výčepů, označení provozů, postery a další tiskoviny.

Rádi načepujeme pivo návštěvníkům vaší akce. K dispozici máme vlastní výčepy s chlazením a 2 stany, tedy vše potřebné proto, aby se mohli lidé na festivalu, slavnostech a jiných akcích dobře bavit a neumřeli žízní.

Máte otázky? Chcete zaslat velkoobchodní ceník? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře: