Ogarova nabídka piv

Ogarova jedenáctka

Ogarova jedenáctka je světlý ležák, který zaujme především charakterem chuti proslulých vídeňských sladů. Naši sládci k nim harmonicky doplnili české chmely, a tak vzniklo jedinečné spojení plnosti a lehké hořkosti. Beskydská voda pak dává pivu nezaměnitelnou svěžest.

4.4 % Alkohol
11 % EPM
10.5 EBC
28 IBU

Ogarova dvanáctka

Ogarova dvanáctka je tradiční český světlý ležák plzeňského typu, který vyniká plnou hořkou chutí ušlechtilého chmele pečlivě vybraného našimi sládky. Právě Žatecký poloraný červeňák ve spojení s plzeňským sladem dává pivu nezaměnitelnou vůni. Beskydská voda pak umocňuje jeho osvěžující charakter.

5.2 % Alkohol
12 % EPM
7 EBC
30 IBU

Ogarova India Pale Ale

Ogarovo India Pale Ale vzniklo spojením čtyř druhů chmelů, které společně vyladili naši sládci. Díky chmelení za studena zaujme IPA především chutí a vůní citrusových plodů. Také proto má tento pivní styl v našem podání výraznou hořkost a osvěžující charakter.

6.3 % Alkohol
14 % EPM
12.5 EBC
45 IBU

Ogarův medový speciál

Ogarův medový speciál představuje nezaměnitelné spojení lehké hořkosti ušlechtilého žateckého chmele a jemně nasládlé chuti domácího medu ručně vmíchaného našimi sládky. Výrazně zlatavá barva a skrytá síla tohoto speciálního piva pak dávají společně s beskydskou vodou jedinečný prožitek z každého doušku.

6.8 % Alkohol
15 % EPM
18 EBC
29 IBU

Ogarův Amber Ale

Ogarův pivní speciál Amber Ale zaujme plnou chutí tří druhů sladů a pryskyřičnými tóny tří odrůd chmelů. Našim sládkům se povedlo vyladit jedinečné za studena chmelené pivo, které v sobě spojuje karamelovou chuť a sytou jantarovou barvu. Pocit osvěžení pak dodává lehká hořkost.

5.8 % Alkohol
13 % EPM
40 EBC
40 IBU

Ogarův Milk Stout

Ogarův tmavý pivní speciál Milk Stout představuje jedinečnou kombinaci pivního stylu Stout a plné krémové chuti. Nezaměnitelný kávový charakter piva vytvořili naši sládci spojením tří druhů sladů a praženého ječmene. Ovesné vločky a laktóza pak umocňují jemný sametový nádech.

6 % Alkohol
14 % EPM
70 EBC
30 IBU